Відгуки

Текстові відгуки

У цьому розділі ми зібрали відгуки пацієнтів онкологічного центру TomoClinic, які проходили у нас діагностику та лікування. Дякуємо за теплі слова на адресу наших фахівців і оцінку якості обслуговування! Завдяки вашим відгукам TomoClinic удосконалює свій сервіс і прагне до підвищення ефективності лікування пацієнтів. Тут ви можете залишити кілька слів про те, як пройшло ваше лікування або діагностика і що ви б хотіли відзначити в нашій клініці. Дякуємо!

 

 Відео відгуки

Відеовідгуки від вдячних пацієнтів TomoClinic допомагають вірити в те, що рак дійсно можна перемогти. Ваші теплі слова — це натхнення для наших лікарів і підтримка для багатьох онкопацієнтів, ваш вогник в очах — це надія на світле майбутнє, а ваш позитив, бадьорість і здоров’я — найкращий доказ нашої роботи. Спасибі нашим пацієнтам за вдячні відгуки, які дуже допомагають нам ставати краще для вас, а іншим пацієнтам дозволяють не опускати руки і успішно боротися з недугою.

 

 Результати лікування

Шановні гості сайту онкоцентру TomoClinic, за час нашої роботи з 17 червня 2015 року ми успішно пролікували безліч пацієнтів і готові поділитися з вами наочними результатами своєї роботи. У розділі представлена ​​медична документація за згодою наших пацієнтів про їх клінічні випадки до і після лікування в нашому онкологічному центрі. Віримо, що ця інформація стане для вас корисною і допоможе визначитися з вибором клініки.