Вартість лікування

Вартість онкологічного лікування — чутливе питання, яке нерідко стає предметом обговорень. Пацієнти іноді сумніваються в її обґрунтованості, порівнюючи ціни послуг в окремих медичних центрах. До нас звертаються за допомогою різні люди, і ми спостерігаємо, як розходяться думки. Одні впевнені, що для клініки головне прибуток, і висловлюють невдоволення. Інші розуміють, що ціною питання в онкології може стати життя і що дуже багато залежить від якості лікування, а висока якість коштує чималих коштів.

Так з чого ж складається вартість онкологічного лікування і чому вона різна в різних лікарнях? Чому ціни на проведення променевої терапії в нашому центрі вищі, ніж в інших клініках? Чи можна знизити ваші витрати на лікування в нашому центрі? Ми відповімо на хвилюючі питання, а рішення приймати вам.

Вартість обладнання

Наскільки обладнання надійне, наскільки воно технологічне і сучасне, наскільки відповідає найвищим світовим вимогам — від цього безпосередньо залежить якість лікування. Ви повинні розуміти, що використання застарілого обладнання — це, в першу чергу, величезний ризик для вашого здоров’я, а часто і для життя. Наприклад, променева терапія на старих кобальтових апаратах нерідко призводить до того, що разом із пухлиною уражаються здорові органи, і людина вже не може жити повноцінно, набуваючи нові хвороби.

Ось чому ми використовуємо тільки передові технології. Технічне оснащення нашого центру для проведення променевої терапії — сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy — дозволяють донести необхідну дозу випромінювання, вбивчу для пухлини, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Саме високі технології допомагають нам вирішити не просто важливі, а часто рятівні для пацієнтів завдання. Система TomoTherapy — єдиний в нашій країні апарат для радіотерапії з вбудованим комп’ютерним томографом, який з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °. Причому немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням злоякісного утворення; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини в різних місцях). Таку апаратуру застосовують в розвинених країнах світу, і вартість її висока — мільйони євро. Крім того, дуже високі витрати на її технічне обслуговування, амортизацію.

Але саме таке обладнання дозволяє нам кожному пацієнту дати гарантію, що він отримає на пухлину необхідну максимальну дозу без ураження здорових органів і тканин. А це означає, що після лікування ви не будете страждати від ускладнень і зможете повноцінно жити.

Так само, як і лікувальне устаткування, ми використовуємо найсучаснішу апаратуру для діагностики. По-іншому і бути не може, тому що для нас головне — турбота про пацієнта. І тут пряма залежність: передове обладнання — висока точність — правильний діагноз — правильне лікування — високі шанси на одужання.

Кваліфікація лікаря

Чим вища кваліфікація лікаря, тим якісніше він виконує роботу — це незаперечний факт і не вимагає доказів. Кожен пацієнт віддає перевагу досвідченим і компетентним лікарям, і навряд чи комусь захочеться ризикувати здоров’ям. Однак висока кваліфікація лікаря-онколога, хіміотерапевта або променевого терапевта не виникає «з повітря». Потрібне колосальне вкладення сил, часу і матеріальних засобів, щоб удосконалювати професійні навички і знання.

Сучасна онкологія розвивається стрімко, постійно з’являються нові методи і технології, які необхідно опановувати, щоб ви отримували найякісніші послуги. Тому наші лікарі — постійні учасники найбільших світових професійних конгресів і конференцій. Ми вкладаємо кошти в їх навчання, щоб наші вкладання поверталися до вас передовими методами лікування, щоб ваше лікування було успішним, щоб ви видужували.

Однак все відносно в світі. Якщо порівнювати оплату наших лікарів і молодшого медперсоналу з оплатою такої ж роботи в Європі, США або в Ізраїлі, то вона в декілька разів нижча. Ось чому і вартість лікування для вас в нашому центрі буде набагато нижчою, ніж в цих країнах, при такій же високій якості — тобто при такому ж обладнанні, таких же гарантіях і такому ж кваліфікованому досвідченому персоналі.

Вартість перебування в стаціонарі

У двох хвилинах ходи від нашої клініки, знаходиться новий стаціонар.

Умови перебування в ньому за рівнем комфорту не поступаються рівню

готелів високого класу, проте вартість є набагато нижчою. Це дуже важливо,

тому що лікування може бути тривалим: від чотирьох до шести тижнів. А в будь-якій країні світу навіть перебування в хостелі при лікарні коштує мінімум 60 євро на добу — без харчування, без догляду і спостереження. У той же час, ціна за добу в нашому стаціонарі в кілька разів нижча, і ви будете отримувати лікування в чудових європейських умовах, з медичним контролем, з харчуванням.

Необхідно врахувати, що підтримка такого приміщення в належному вигляді, комунальні платежі, сигналізація, охорона, оплата праці персоналу — дуже високі витрати і істотна частина видатків нашого центру. Незважаючи на це, ми постаралися встановити для вас максимально прийнятну ціну, розуміючи наскільки важливий для одужання комфорт і спокій під час лікування.

Чи можна знизити загальні витрати на лікування і перебування?

Можна! Ми врахували ваші побажання і розробили спеціальні «пакети» для променевої терапії, що включають отримання необхідної кількості сеансів радіотерапії та проживання в стаціонарі.

Наприклад, загальна вартість «пакету» для курсу лікування грудної залози (25 сеансів) на лінійному прискорювачі Elekta Synergy з плануванням, стаціонарним перебуванням і триразовим харчуванням становить 128900 грн: з них 113 900 — ціна променевої терапії з плануванням; 15000 — проживання в двомісному номері протягом цього тривалого періоду.

Вартість «пакету» для променевого лікування різних локалізацій раку ви в будь-який момент можете уточнити у консультантів за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ми перерахували головні, але далеко не всі фактори, з яких складається вартість послуг. Не забувайте також про податки, які ми платимо в бюджет держави. Ніхто не приховує від вас, що наш центр — комерційний проект, і власники клініки повинні отримувати прибуток. Частка цього прибутку досить помірна, тому що для засновників, в першу чергу, важлива благородна мета проекту — система цінностей «все для пацієнта», що об’єднує наших лікарів, медсестер, адміністраторів.

Важливо, що вам не потрібно турбуватися про трансфер, проживання. Дістатися до Кропивницького зручно з будь-якого регіону, тому що місто знаходиться практично в центрі країни. Ми приймаємо пацієнтів з усіх куточків України, далекого і ближнього зарубіжжя. Надаємо комплексні послуги з лікування різних типів раку і зробимо все можливе, щоб ваш шлях до одужання був комфортним, а лікування дало бажаний результат.

Щоб дізнатися більше про діагностику та лікування вашого типу раку, уточнити вартість послуг і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Бажаємо вам здоров’я!


 1. Доброго дня! У мого чоловіка злоякісне новоутворення розміров в 7 см. в корені брижейки тонкої кишки. Підскажіть будь-ласка чи можливе лікування лінійним прискорювачем в такому місці розташування новоутворення. Скільки сеансів потрібно і скільки це коштує?


  1. Доброго дня, Юлія Миколаївна! Краще дзвоніть по телефонах, які вказано на головній сторінці сайту http://www.tomocenter.com.ua Вам допоможуть відповісти на це питання спеціалісти. Адже приймати рішення щодо сеансів та вартості можна лише після розгляду медичної документації та загальної клінічної картини на консиліумі лікарів.


  1. Лідія Миколаївна, доброго дня. Розумієте, кожен випадок є індивідуальним. В світі існують історії виліковування навіть тяжких онкохворих. Вашу ситуацію треба вирішувати швидко та професійно, тому порадимо вам звернутися за телефонами, які вказані на головній сторінці нашого сайту.


  1. Добрый день! Стоимость МРТ поясничного отдела лучше уточнить по телефону 0 800 30-15-03. Надеемся, вас удовлетворит уровень наших цен и качество исследования.


 2. Здравствуйте. Маме назначили облучение. Хотелось чтобы это было с использованием современного оборудования как у вас. Скажите какая стоимость одного сеанса. Хотя бы приблизительно. Я понимаю что доза и количество лучей рассчитывается индивидуально. Но хочу знать какая стоимость


  1. Елена, доброго дня. Зимой в нашем онкологическом центре проводилась акция, по которой пациенты получали сеанс облучения за 3000 гривен. Сейчас важно уточнить детали по стоимости по бесплатному телефону 0 800 30-15-03.


 3. День добрый! Я из Казахстана,у нас тоже открыли Центр томотерапии и ядерной медицины,но в моём случае-метастазы в кости через 8,5 лет после радикальной мастэктомии- почему-то порекомендовали дождаться,когда снова появятся боли. На данный момент дважды прокапали бисфосфонаты,после первой капельницы,через несколько дней боли ушли. Но как-то не хочется ждать,пока боли снова появятся. Что посоветуете? Спасибо!


  1. Елена Васильевна, доброго дня. Понимаем вас и вашу ситуацию. Для того, чтобы дать вам профессиональный совет, специалисту важно рассмотреть вашу клиническую ситуацию полноценно. Консультацию мы можем проводить и дистанционно, для этого позвоните по номеру нашей клиники +38 (0522) 30-15-03 — из-за рубежа. Спасибо!


 4. Маме диагностировали рак языка. Размер опухоли 5х5х4 см. Врачи говорят надо полностью удалять язык и делать прорезь в трахее и навсегда так оставлять. Мама на такое не согласна. Возможно ли такую опухоль убрать химиотерапией или излучениям?


  1. Николай, вопрос важно уточнять после рассмотрения документации на медицинском консилиуме или после консультации нашего врача. Советуем созвониться с клиникой по номеру 0 800 30-15-03, чтобы уточнить детали.


  2. У моей мамы аналогичная ситуация, рак корня языка. В Институте Рака в Киеве однозначно настаивали на операции. Но это настолько травмирующая, сложная операция что мы отказались. В Томоклиник предложили альтернативу – комплексное лечение, томотерапию и химиотерапию, химия один раз в неделю. Благодарна лечащим врачам Диане Ивановне и Татьяне Георгиевне, девочкам из манипулляционого, девочкам администраторам и всему персоналу за человечность, отзывчивость, ответы на наши вопросы. Я благодарна человеку который подсказал ехать в Кропивницкий, сказав, что на данное время это лучшее лечение что возможно на Украине. От всей души искреннее спасибо!


   1. Яна, большое спасибо за ваши добрые слова в наш адрес! Готовы прийти на помощь нашим пациентам, особенно если альтернативное лечение возможно.


   2. Я так понимаю вашей маме помогли без хирургического вмешательства


 5. Добрый вечер!Скажите,пожалуйста,какие побочные явления бывают у больных,прошедших томотерапию и как быстро они проходят?При раке 4стадии как быстро случаются рецидив и были ли случаи без рецидивов?Спасибо.


  1. Добрый вечер, Наталья! Советуем ознакомиться с нашей статьей по этому поводу: https://tomocenter.com.ua/chitat/my-boremsya-s-rakom/perechen-vozmozhnykh-reaktsiy-organov-posle-luchevoy-terapii/

   Прогнозы и статистика в каждом отдельном виде рака индивидуальны. Рецидивы — это понятие непредсказуемое, однако томотерапия со своей стороны максимально снижает риск повторного возникновения рака.


  1. Доброго дня, Наталья. Решение по возможности проведения лазерной терапии при сопутствующих диагнозах принимает лечащий врач, иногда вместе с врачебным консилиумом. Для консультации вы можете позвонить на наш бесплатный номер горячей линии 0 800 30-15-03.


 6. Здравствуйте, у моего мужа рецыдив раковой опухоли аденокарцынома прямой кишки, перед первой операцией он получил облучение 48 грей, сейчас врачи советуют получить ещё дозу облучения можно ли её получить у вас если мы из Харькова?


  1. Доброго дня, Инна. Разумеется, к нам поступают пациенты из разных городов Украины. Рады помочь вам и оказать услугу качественной лучевой терапии. Созвонитесь с нашей клиникой по бесплатному номеру 0 800 30-15-03.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.