Вартість лікування

Вартість онкологічного лікування — чутливе питання, яке нерідко стає предметом обговорень. Пацієнти іноді сумніваються в її обґрунтованості, порівнюючи ціни послуг в окремих медичних центрах. До нас звертаються за допомогою різні люди, і ми спостерігаємо, як розходяться думки. Одні впевнені, що для клініки головне прибуток, і висловлюють невдоволення. Інші розуміють, що ціною питання в онкології може стати життя і що дуже багато залежить від якості лікування, а висока якість коштує чималих коштів.

Так з чого ж складається вартість онкологічного лікування і чому вона різна в різних лікарнях? Чому ціни на проведення променевої терапії в нашому центрі вищі, ніж в інших клініках? Чи можна знизити ваші витрати на лікування в нашому центрі? Ми відповімо на хвилюючі питання, а рішення приймати вам.

Вартість обладнання

Наскільки обладнання надійне, наскільки воно технологічне і сучасне, наскільки відповідає найвищим світовим вимогам — від цього безпосередньо залежить якість лікування. Ви повинні розуміти, що використання застарілого обладнання — це, в першу чергу, величезний ризик для вашого здоров’я, а часто і для життя. Наприклад, променева терапія на старих кобальтових апаратах нерідко призводить до того, що разом із пухлиною уражаються здорові органи, і людина вже не може жити повноцінно, набуваючи нові хвороби.

Ось чому ми використовуємо тільки передові технології. Технічне оснащення нашого центру для проведення променевої терапії — сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy — дозволяють донести необхідну дозу випромінювання, вбивчу для пухлини, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Саме високі технології допомагають нам вирішити не просто важливі, а часто рятівні для пацієнтів завдання. Система TomoTherapy — єдиний в нашій країні апарат для радіотерапії з вбудованим комп’ютерним томографом, який з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °. Причому немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням злоякісного утворення; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини в різних місцях). Таку апаратуру застосовують в розвинених країнах світу, і вартість її висока — мільйони євро. Крім того, дуже високі витрати на її технічне обслуговування, амортизацію.

Але саме таке обладнання дозволяє нам кожному пацієнту дати гарантію, що він отримає на пухлину необхідну максимальну дозу без ураження здорових органів і тканин. А це означає, що після лікування ви не будете страждати від ускладнень і зможете повноцінно жити.

Так само, як і лікувальне устаткування, ми використовуємо найсучаснішу апаратуру для діагностики. По-іншому і бути не може, тому що для нас головне — турбота про пацієнта. І тут пряма залежність: передове обладнання — висока точність — правильний діагноз — правильне лікування — високі шанси на одужання.

Кваліфікація лікаря

Чим вища кваліфікація лікаря, тим якісніше він виконує роботу — це незаперечний факт і не вимагає доказів. Кожен пацієнт віддає перевагу досвідченим і компетентним лікарям, і навряд чи комусь захочеться ризикувати здоров’ям. Однак висока кваліфікація лікаря-онколога, хіміотерапевта або променевого терапевта не виникає «з повітря». Потрібне колосальне вкладення сил, часу і матеріальних засобів, щоб удосконалювати професійні навички і знання.

Сучасна онкологія розвивається стрімко, постійно з’являються нові методи і технології, які необхідно опановувати, щоб ви отримували найякісніші послуги. Тому наші лікарі — постійні учасники найбільших світових професійних конгресів і конференцій. Ми вкладаємо кошти в їх навчання, щоб наші вкладання поверталися до вас передовими методами лікування, щоб ваше лікування було успішним, щоб ви видужували.

Однак все відносно в світі. Якщо порівнювати оплату наших лікарів і молодшого медперсоналу з оплатою такої ж роботи в Європі, США або в Ізраїлі, то вона в декілька разів нижча. Ось чому і вартість лікування для вас в нашому центрі буде набагато нижчою, ніж в цих країнах, при такій же високій якості — тобто при такому ж обладнанні, таких же гарантіях і такому ж кваліфікованому досвідченому персоналі.

Вартість перебування в стаціонарі

У двох хвилинах ходи від нашої клініки, знаходиться новий стаціонар.

Умови перебування в ньому за рівнем комфорту не поступаються рівню

готелів високого класу, проте вартість є набагато нижчою. Це дуже важливо,

тому що лікування може бути тривалим: від чотирьох до шести тижнів. А в будь-якій країні світу навіть перебування в хостелі при лікарні коштує мінімум 60 євро на добу — без харчування, без догляду і спостереження. У той же час, ціна за добу в нашому стаціонарі в кілька разів нижча, і ви будете отримувати лікування в чудових європейських умовах, з медичним контролем, з харчуванням.

Необхідно врахувати, що підтримка такого приміщення в належному вигляді, комунальні платежі, сигналізація, охорона, оплата праці персоналу — дуже високі витрати і істотна частина видатків нашого центру. Незважаючи на це, ми постаралися встановити для вас максимально прийнятну ціну, розуміючи наскільки важливий для одужання комфорт і спокій під час лікування.

Чи можна знизити загальні витрати на лікування і перебування?

Можна! Ми врахували ваші побажання і розробили спеціальні «пакети» для променевої терапії, що включають отримання необхідної кількості сеансів радіотерапії та проживання в стаціонарі.

Наприклад, загальна вартість «пакету» для курсу лікування грудної залози (25 сеансів) на лінійному прискорювачі Elekta Synergy з плануванням, стаціонарним перебуванням і триразовим харчуванням становить 128900 грн: з них 113 900 — ціна променевої терапії з плануванням; 15000 — проживання в двомісному номері протягом цього тривалого періоду.

Вартість «пакету» для променевого лікування різних локалізацій раку ви в будь-який момент можете уточнити у консультантів за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ми перерахували головні, але далеко не всі фактори, з яких складається вартість послуг. Не забувайте також про податки, які ми платимо в бюджет держави. Ніхто не приховує від вас, що наш центр — комерційний проект, і власники клініки повинні отримувати прибуток. Частка цього прибутку досить помірна, тому що для засновників, в першу чергу, важлива благородна мета проекту — система цінностей «все для пацієнта», що об’єднує наших лікарів, медсестер, адміністраторів.

Важливо, що вам не потрібно турбуватися про трансфер, проживання. Дістатися до Кропивницького зручно з будь-якого регіону, тому що місто знаходиться практично в центрі країни. Ми приймаємо пацієнтів з усіх куточків України, далекого і ближнього зарубіжжя. Надаємо комплексні послуги з лікування різних типів раку і зробимо все можливе, щоб ваш шлях до одужання був комфортним, а лікування дало бажаний результат.

Щоб дізнатися більше про діагностику та лікування вашого типу раку, уточнити вартість послуг і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Бажаємо вам здоров’я!


  1. Здравствуйте. Ваш подход к лечению РМЖ люминальный В /T2 N1 M0/ Такой же как в гос.больницах? Неадьювантно-Доксорубицин с Эндоксаном шесть курсов,или четыре и четыре Паклитаксел,потом операция,лучи,гормонтерапия и все?


    1. Татьяна Викторовна, доброго дня. Скажу вам как маммолог и заведующий хирургическим отделением клиники. TomoClinic работает, опираясь на международные протоколы лечения, однако в каждом отдельном случае решение выносит консилиум. Для вынесения решения по схеме лечения нам важно рассмотреть всю вашу медицинскую документацию и результаты диагностики. Для рака молочной железы всегда существуют современные методы лечения, которые мы применяем на практике. Во многом этим мы и отличаемся от госбольниц. Кроме того, у нас установлено высокоточное оборудование, которого нет государственных клиниках. Облучение происходит после создания индивидуального плана лечения, с минимальным воздействием на окружающие опухоль органы и ткани. На 2 стадии опухоли груди гораздо успешнее лечатся и приводят к выздоровлению пациента — намного эффективнее, чем это обычно происходит на запущенных стадиях. По всем вопросам обращайтесь к нам по телефонам, указанным на нашем сайте — https://tomocenter.com.ua/kontakty/ Рады быть вам полезными!


    1. Доброго дня, Наталья Николаевна. Меланома — тот диагноз, для которого рекомендовано комплексное лечение, и в нашей клинике его реализуют с учетом международных протоколов. Если необходима операция, хирург обязан ознакомиться детальнее с клинической картиной, медицинской документацией, результатами исследований. Для консультации звоните по телефонам, указанным на нашем сайте — https://tomocenter.com.ua/kontakty/ Обязательно вам поможем в лечении!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.