Ціни на лікування

Вартість лікування в «Українському Центрі Томотерапії»

Наш Центр пропонує унікальне поєднання методик лікування онкологічних захворювань, яким немає аналогів в Україні. Ціна лікування формується індивідуально і залежить від декількох факторів – локалізація,

розмір пухлини, стадія захворювання, стан і вік пацієнта.

Наші фахівці володіють інформацією і знаннями про всі методики лікування раку і запропонують тільки найбільш ефективну стратегію лікування саме в разі Вашого захворювання, з індивідуальним підбором послідовності методик і дози опромінення (при променевої терапії). Зверніться до нас, використовуючи форму запису на прийом (в правій частині сайту) або сторінку безкоштовної консультації. Після ознайомлення з наданими Вами даними ми зможемо більш точно зорієнтувати про вартість лікування.

Для звернення до наших фахівців необхідний перелік таких документів:

  1. Результати діагностичних досліджень з передачею зображення, таких як: КТ, ПЕТ-КТ, МРТ, УЗД, рентген, остеосцинтиграфія, ангіографія, а також ендоскопія (гастро-, колоно- і бронхоскопія) за останні півроку.
  2. Результати лабораторних аналізів за останні півроку.
  3. Результати гістологічних аналізів із зазначенням дати взяття матеріалу.
  4. Виписки, заключення Вашого лікаря.

Шановні гості «Українського Центру Томотерапії», якщо Ви зіткнулися з онкологічним захворюванням і зараз шукаєте шляхи вирішення проблеми, то в першу чергу пам’ятайте – з сьогоднішніми методиками діагноз «рак» – не вирок, а всього лише етап в житті, який потрібно пройти.

Ми зробили все можливе, щоб пацієнтам з онкологічними захворюваннями і в Україні була доступна радіотерапевтична система томотерапії Tomo HD, яка в світі є золотим стандартом серед систем для дистанційної променевої терапії. Це революційна об’єднана система візуалізації та опромінення, в якій проводиться перевірка стану пацієнта, кожен сеанс, кожну фракцію. У ситуаціях, коли інші апарати променевої терапії безсилі, система TomoTherapy® досягає поставленої мети з мінімальним рівнем опромінення здорових органів і тканин.

Крім TomoTherapy®, в нашому Центрі також є високоточний лінійний прискорювач Elekta Synergy®. Саме ця система першою в світі дозволила використовувати 3D-об’ємні зображення в щоденній практиці при проведенні променевої терапії, з високою роздільною здатністю візуалізувати не тільки тверді, але і м’якотканні новоутворення.

Кожен випадок захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу, наша команда, у співпраці з кращими закордонними фахівцями, на консиліумі визначить найбільш результативний і дбайливий план лікування, щоб не тільки перемогти хворобу, а й зберегти Вам якість життя і звичний спосіб життя!