Результати лікування

Шановні гості сайту TomoClinic, за час нашої роботи з 17 червня 2015 року ми успішно пролікували безліч пацієнтів і готові поділитися з вами наочними результатами своєї роботи.

Рак яєчників. Рецидив

Пацієнтка з раком яєчників 2 стадії, рецидив хвороби.

Хворіє з 2013 року. У вересні 2013 року в онкологічному диспансері за місцем проживання була проведена опреція – надпіхвова ампутація матки з правими придатками, резекція сальника. Патолого-гістологічне заключення – гранулезоклітинна пухлина яєчника з метастазами в ендометрій. Пройшла курси ад’ювантної поліхіміотерапії.

У 2015 році стався рецидив хвороби. Були пройдені курси неоад’ювантної поліхіміотерапії. У зв’язку з прогресуванням процесу, в листопаді 2015 року була проведена операція лапаротомія, взята біопсія пухлини. Патолого-гістологічне заключення – низькодиференційована гранулезоклітинна пухлина. Знову проводився курс ад’ювантної поліхіміотерапії. Обстеження КТ органів грудної клітки, органів черевної порожнини в грудні місяці показало ознаки ураження правого яєчника (розміром 101х65х83мм).

В TomoClinic пацієнтка звернулася в грудні 2015 року. Було проведено курс дистанційної променевої терапії на область рецидиву пухлини на апараті ТомоНD (IMRT методика), після чого обстеження показало повний регрес пухлини.

Рак прямої кишки

Пацієнт: чоловік, 52 роки.

У вересні 2016 року обстежений в онкодиспансері за місцем проживання, де був встановлений діагноз Рак прямої кишки 4 стадії, з метастазами в печінку.

Звернувся в TomoClinic, де був дообстежений. Проведено МРТ печінки, біопсія пункції передбачуваних метастаз в печінку, отримано негативний результат. Метастази в печінку були виключені, діагноз уточнено – Рак нижньоампулярного відділу прямої кишки 1 стадії.

Пройшов курс променевої терапії на пухлину прямої кишки і регіонарні лімфовузли та застосування радіомодифікації препаратом Фторафур.

При контрольному обстеженні СКТ ОЧП, ОМТ, МРТ малого таза відзначається повний регрес пухлини.

Метастази в головний мозок

Пацієнтка лікувалася у гінеколога за місцем проживання з 2014 року, коли помітила ущільнення в лівій молочній залозі.

Після обстеження в 2015 році був виявлений рак IV стадії, з метастазами в печінку та кістки скелета. Пройшла 6 курсів паліативної хіміотерапії раку з хорошою позитивною динамікою, регресом метастаз в печінку, останній курс в грудні 2015 року, далі отримувала гормонотерапію.

Відчула різке погіршення самопочуття на початку серпня 2016 року. З’явилася нудота, блювота. За місцем проживання було зроблено СКТ головного мозку, де були виявлені метастази в головний мозок.

Для проведення курсу променевої терапії пацієнтка звернулася в TomoClinic, де було прийнято рішення провести МРТ головного мозку, яке виявило додаткові осередки метастаз в головному мозку, всього 6.

Проведено курс томотерапії на весь головний мозок. Через місяць після опромінення діагностичні обстеження показали хороший клінічний ефект, практично повний регрес метастаз в головний мозок.

Пухлина спинного мозку в шийному відділі хребта

Дівчинка 1998 року народження, (Кіровоградська обл.)

Час лікування: 19.01-26.02.16 р.

Анамнез: Хворіє з 2015 року, обстежена за місцем проживання, виконали МРТ головного мозку і всіх відділів спинного мозку. Виявлено новоутворення в шийному відділі хребта. Прооперована в інституті нейрохірургії (Київ). Отримано верифікацію діагнозу. На післяопераційну променеву терапію не була спрямована.

Через кілька місяців погіршився стан – посилився неврологічний дефіцит. Оперуючим нейрохірургом за даними МРТ був виставлений рецидив захворювання. Самостійно мама пацієнтки звернулася в TomoClinic, була консультовала радіологом. Запропоновано променева терапія на лінійному прискорювачі Elekta Synergy.

Лікування переносила задовільно, періодично турбували головні болі і болі в шийному відділі хребта, були судомніпосмикування рук і ніг, більше зліва. На момент виписки зберігався грубий лівосторонній парез і млявий парез правої ноги, функцію тазових органів контролює. Самостійно стоїть кілька хвилин, потім падає через слабкість в лівій половині тулуба. Пересувається на сидячій колясці, ходить зі сторонньою допомогою, протягом доби більше лежить. Неодноразово проводилася реабілітація в центрах м Києва.

На контрольних МРТ динаміка позитивна – пухлина перероджується в кісту.

Лімфогранулематоз

Дівчинка 2000 року народження (Кропивницький)

Час лікування: 12.05-26.05.16 р.

Анамнез: гостро захворіла, збільшилися лімфатичні вузли біля грудини. Обстежена, виконана СКТ органів грудної порожнини і шиї, взята біопсія з лімфовузла, діагноз верифікований, консультувала дитячим гематологом в Національному інституті раку. Отримала 4 курси поліхіміотерапії за схемою BEACOP, спрямована з обласної дитячої лікарні в Кропивницький для проходження курсу променевої терапії — томотерапіі. Лікування перенесла задовільно.

На контрольному СКТ — стабілізація процесу.

Рак носоглотки

Діагноз пацієнтки: рак носоглотки II стадії

Час лікування: 08.08.2016 – 31.08.2016 р.

Анамнез: хворіє з 2013 року. Гістологічно — плоскоклітинний незроговілий рак. За місцем проживання отримала повний лікувальний курс хіміо- променевої терапії на первинний осередок і регіонарні лімфовузли. В подальшому регулярно спостерігалася.

З 19.08.2015 року виявлено рецидив хвороби, підтверджений гістологічно. Було отримано 5 курсів паліативної хіміотерапії з негативною динамікою (за результатами КТ від 12.07.16 р). Направлена ​​в наш Центр для повторної променевої терапії на область рецидиву пухлини.

Після курсу лікування контрольне обстеження показало повний регрес пухлини.