Наші переваги

«Український Центр Томотерапіі» – це перший і єдиний в Україні медичний заклад, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступний найбільш сучасний, точний і ефективний метод лікування – томотерапія.

Центр оснащений всім необхідним сучасним обладнанням для достовірної діагностики і результативного лікування. Також тут працюють найкращі фахівці з усієї України, яких турбує не тільки результативність і ефективність лікування, але і якість життя пацієнта після лікування.

Встановлення точного діагнозу

Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших онкологів і рентгенологів, а також співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує кращий результат при визначенні положення пухлини та встановлення стадії захворювання.

Нові технології дозволяють нам прогнозувати відповідь пухлини на різні методи впливу, тим самим допомагаючи підібрати оптимальний план лікування.

Комплексний підхід в лікуванні

У розробці плану лікування кожного пацієнта беруть участь кілька фахівців. Як правило, це лікар-хіміотерапевт, хірург-онколог і онколог-радіолог, а також лікуючий лікар. Учасники такої лікувальної групи, спираючись на дані діагностики, узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує строго дозоване і хірургічно вивірене лікування, що вражає онкологічне новоутворення точно в ціль і щадне до здорових тканин. Тим самим, зберігаючи якість життя людини.

Обладнання

У УЦТ найкраще обладнання на сьогоднішній день. Ми не визнаємо компромісів в боротьбі з раком.

TomoTherapy® HD – впевнене лікування раку. Революція в променевій терапії.

Це новий для України вид променевої терапії, з появою якого в світі почалася нова ера в лікуванні особливо складних онкологічних захворювань. Понад 400 онкологічних клінік світу на всіх континентах оснащені обладнанням TomoTherapy®. Сьогодні високоточне і оптимальне лікування доступне і в «Українському Центрі Томотерапіі».

Система TomoTherapy® HD призначена для лікування всіх видів і форм пухлин, включаючи найбільш складні. Якщо досягнута максимальна толерантна доза для традиційного способу опромінення або якщо є пухлини в важкодоступних місцях, TomoTherapy® HD може надати другий шанс і відкрити шлях для лікування.

Постійний контроль

За допомогою кращої в світі онкологічної контрольно-інформаційної системи MOSAIQ® ми можемо повністю управляти даними, зображеннями і процедурами кожного пацієнта на будь-якому рівні, починаючи від реєстрації даних пацієнта і закінчуючи щоденним контролем виконання етапів лікування і його ефективності.

Об’єктивна оцінка стану пацієнта

У УЦТ можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану будь-якого пацієнта під час або після проведеного лікування, як для пацієнтів нашого Центру, так і пацієнтів інших клінік.

Супровід і сервіс

Важливою перевагою при виборі УЦТ є ефективна і комфортна організація процесів діагностики та лікування. Пацієнт може звернутися в Центр у зручний для себе час, немає необхідності чекати черги на прийом. Кожен пацієнт супроводжується особистим лікарем-консультантом та персональним медичним адміністратором.

Ми також допоможемо організувати приїзд пацієнтів і їх рідних в клініку, допоможемо з організацією проживання під час лікування.