Нашi партнери

МДЦ «Експерт»

Всеукраїнська мережа медичних діагностичних центрів, що динамічно розвивається. Основними цілями «МДЦ «Експерт» є: зробити сучасні високотехнологічні діагностичні обстеження доступними, встановити високі стандарти якості в медичній інструментальній діагностиці, створити практику тісної співпраці з лікарями-клініцистами в плані оптимізації діагностичних обстежень.

Дiзнатися бiльше…


ХЕМОТЕКА, Центр персоналізованої фармації

“Хемотека” – перший в Україні ліцензований онкофармацевтичнийсервіс міжнародного зразка, який почав свою роботу в 2017 році.Спеціалізується на виготовленні високоякісних екстемпоральних лікарських засобів.Можливості, що пропонує центр:широкий вибір протипухлинних препаратів, індивідуальний підбір дози, справедлива ціна на препарати, висока підтверджена якість продукції, персоналізований підхід, онлайн розрахунок вартості лікування.

Узнать больше…


Європейська Бізнес Ассоціація

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Це досвідчений і якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога в налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з найкращими міжнародними та українськими компаніями.

Дiзнатися бiльше…


Elekta

Одна з провідних у світі компаній, яка пропонує інноваційні клінічні рішення. Системи і обладнання компанії Elekta широко застосовуються для лікування онкологічних захворювань, діагностики і проведення клінічних втручань в нейрохірургії, для організації та контролю роботи відділень, спеціалізованих клінік або навіть окремої онкологічної галузі в регіоні. Щодня на обладнанні компанії більше 100 000 пацієнтів отримують терапію в 6000 клініках по всьому світу.

Дiзнатися бiльше…


Accuray

Компанія, що працює в сфері радіаційної онкології, яка розробляє, виробляє і продає точне передове медичне обладнання для сучасного лікування пацієнтів і поліпшення якості їхнього життя. Інноваційні технології Accuray – це повний спектр обладнання для радіаційної терапії і радіохірургії.

Дiзнатися бiльше…


Клуб inUkraine

Клуб in Ukraine є робочою платформою з розвитку в’їзного медичного туризму в Україні, яка об’єднує професіоналів у сфері охорони здоров’я для обміну досвідом і знаннями.

Дiзнатися бiльше…


Українська Асоціація Медичного Туризму

УАМТ є некомерційною організацією, діяльність якої спрямована на підвищення рівня медичної допомоги, забезпечення безпеки пацієнтів, надання пацієнтам зі складними/рідкісними захворюваннями можливості якісної діагностики та лікування, розвиток медичного туризму як одного з найбільш перспективних напрямків охорони здоров’я України.

Дiзнатися бiльше…