Нашi партнери


 Онко Консалтинг Центр

Центр має у своєму розпорядженні новітнє, рідкісне для України обладнання, необхідне для постановки діагнозу, і команду висококласних лікарів. Серед наших лікарів відомі і в Україні, і за кордоном фахівці.

Наші пацієнти в обов’язковому порядку проходять три стадії діагностики. Їх дотримання гарантує достовірний діагноз, без упущення важливих деталей. Команда досвідчених лікарів, а також наявність обладнання світового рівня, дозволяють проводити різні види обстежень.


Медична мережа «Добробут»

З 2016 року в Медичній Мережі «Добробут» відкрито клінічний центр для діагностики та лікування онкологічних захворювань «Добробут-Онкологія». Клінічний Центр «Добробут-Онкологія» – це команда професіоналів, що займається забезпеченням стратегічно правильного підходу в діагностиці та лікуванні пацієнта, який опинився в такій непростій ситуації. Фахівцями Центру розроблені унікальні програми ранньої діагностики раку, які спираються тільки на сучасні міжнародні рекомендації та науково доведені факти. У Центрі зосереджені методики, що забезпечують повний цикл діагностики та лікування онкозахворювань.

Дiзнатися бiльше…


Європейська Бізнес Ассоціація

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Це досвідчений і якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога в налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з найкращими міжнародними та українськими компаніями.

Дiзнатися бiльше…


МДЦ «Експерт»

Всеукраїнська мережа медичних діагностичних центрів, що динамічно розвивається. Основними цілями «МДЦ «Експерт» є: зробити сучасні високотехнологічні діагностичні обстеження доступними, встановити високі стандарти якості в медичній інструментальній діагностиці, створити практику тісної співпраці з лікарями-клініцистами в плані оптимізації діагностичних обстежень.

Дiзнатися бiльше…


Elekta

Одна з провідних у світі компаній, яка пропонує інноваційні клінічні рішення. Системи і обладнання компанії Elekta широко застосовуються для лікування онкологічних захворювань, діагностики і проведення клінічних втручань в нейрохірургії, для організації та контролю роботи відділень, спеціалізованих клінік або навіть окремої онкологічної галузі в регіоні. Щодня на обладнанні компанії більше 100 000 пацієнтів отримують терапію в 6000 клініках по всьому світу.

Дiзнатися бiльше…


Accuray

Компанія, що працює в сфері радіаційної онкології, яка розробляє, виробляє і продає точне передове медичне обладнання для сучасного лікування пацієнтів і поліпшення якості їхнього життя. Інноваційні технології Accuray – це повний спектр обладнання для радіаційної терапії і радіохірургії.

Дiзнатися бiльше…


Клуб inUkraine

Клуб in Ukraine є робочою платформою з розвитку в’їзного медичного туризму в Україні, яка об’єднує професіоналів у сфері охорони здоров’я для обміну досвідом і знаннями.

Дiзнатися бiльше…


Українська Асоціація Медичного Туризму

УАМТ є некомерційною організацією, діяльність якої спрямована на підвищення рівня медичної допомоги, забезпечення безпеки пацієнтів, надання пацієнтам зі складними/рідкісними захворюваннями можливості якісної діагностики та лікування, розвиток медичного туризму як одного з найбільш перспективних напрямків охорони здоров’я України.

Дiзнатися бiльше…