Перший візит в УЦТ

Якщо Ви вибрали наш Центр для діагностики, уточнення/підтвердження діагнозу, або вже цілеспрямовано готові до лікування, ми надамо Вам всю необхідну інформацію, щоб перший візит до нас пройшов максимально результативно.

Ми займаємося діагностикою та лікуванням як дорослих так і дітей. Для Вашого комфорту ми зробили першу консультацію БЕЗКОШТОВНОЮ, вона може проводитися як дистанційно, так і безпосередньо в нашому Центрі.

Узгодити час вашого візиту можна з медичними адміністраторами Центру будь-яким зручним для Вас способом:

По телефону:

0 (800) 30-15-03 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні)

+38 (0522) 30-15-03 (для дзвінків по Україні або з-за кордону)

+38 (098) 860 09 90

Ви також можете написати нам лист електронною поштою на адресу: info@tomocenter.com.ua

Для найбільш ефективного планування першого візиту Вам необхідно підготувати наступну інформацію та медичну документацію:

1. Поставлений діагноз.

2. Результати всіх аналізів і досліджень, в тому числі тих, що вказують на наявність супутніх захворювань.

3. Прізвище та реквізити Вашого лікуючого лікаря, якщо Ви бажаєте, щоб ми підтримували з ним постійний зв’язок (не обов’язково).

Будь ласка, обміркуйте наступну інформацію, щоб ми могли допомогти Вам комфортно дістатися:

1. Як Ви будете добиратися в Центр? Наш адміністратор проконсультує Вас про транспортне сполучення, а також запропонує допомогу в організації трансферу до/з Центру на нашому автомобілі.

2. Хто буде Вас супроводжувати? На першу консультацію, як і на всі наступні візити, Ви можете запросити з собою члена сім’ї, близького друга або Вашого лікаря.

Первинна консультація може тривати більше 1 години. Можливо, ми запропонуємо Вам також пройти додаткове обстеження в той же день або на наступний. Будь ласка, враховуйте це під час планування візиту.

Для першого візиту Вам, крім медичної документації, знадобляться документи, що засвідчують особу: паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер.

Будьте впевнені, що вся команда УЦТ працює для організації Вашого ефективного і комфортного візиту.⁠