Консиліум фахівців

У більшості випадків, початковий діагноз «рак» встановлює сімейний лікар або лікар вузької спеціальності. Але вони не онкологи. Правильний підхід при діагностиці раку – діагноз повинен встановлюватися групою фахівців в результаті проведення консиліуму.

Як правило, в консиліумі беруть участь лікар-онколог, онколог-хірург, хіміотерапевт, променевий терапевт (радіолог). Із залученням лікарів вузьких спеціальностей, лікаря-патоморфолога, лікуючого лікаря.⁠

Вузька спеціалізація, досвід, експертний клас діагностичного обладнання, співпраця з кращими клінічними і патоморфологічними лабораторіями – ці фактори відіграють визначальну роль у точності ти правильності поставленого діагнозу. І, якщо знадобиться, в подальшому виборі успішної стратегії і тактики лікування.

Кожен випадок захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу. Наша команда, у співпраці з кращими закордонними фахівцями, на консиліумі визначить найбільш результативний і дбайливий план лікування, щоб не тільки перемогти хворобу, а й зберегти якість життя і звичний темп життя людини!