Консиліум фахівців

У більшості випадків початковий діагноз «рак» встановлює сімейний лікар або лікар вузької спеціальності. Але вони не онкологи. Правильний підхід при діагностиці раку — діагноз має встановлювати група фахівців в результаті проведення консиліуму.

Як правило, в консиліумі беруть участь лікар-онколог, онколог-хірург, хіміотерапевт, променевий терапевт (радіолог). Із залученням лікарів вузьких спеціальностей, лікаря-патоморфолога, лікуючого лікаря.⁠

Вузька спеціалізація, досвід, експертний клас діагностичного обладнання, співпраця з кращими клінічними і патоморфологічними лабораторіями — ці фактори відіграють визначальну роль у точності ти правильності поставленого діагнозу. І, якщо знадобиться, в подальшому виборі успішної стратегії і тактики лікування.

Кожен випадок захворювання унікальний і вимагає індивідуального підходу. Наша команда у співпраці з кращими закордонними фахівцями на консиліумі визначить найбільш результативний і дбайливий план лікування, щоб не тільки перемогти хворобу, а й зберегти якість життя і звичний темп життя людини!


  1. Чи можна врятувати людину коли кладуть діагнуз рак легенів панакоста клінічна група 2 ст.4


    1. Тетяна Ярославівна, доброго дня. Не можна ставити діагнози без знайомства з медичною документацією кожного пацієнта. Чекаємо на вашу за електронною адресою info@tomocenter.com.ua або вашого дзвінка на нашу безкоштовну лінію 0 (800) 30-150-03.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.