Клінічні дослідження в TomoClinic

клинические испытания tomoclinic

Участь в клінічних дослідженнях включена в більшість міжнародних протоколів лікування раку і по праву вважається одним з варіантів позбавлення онкологічного захворювання. З квітня 2019 року TomoClinic відкриває новий напрямок своєї діяльності — клінічні дослідження лікарських препаратів.

Що таке клінічні дослідження в онкології?

Це складний процес перевірки нового препарату для лікування раку. Кожен з них проходить 4 етапи.

На I фазі дослідження препарат застосовують вперше. Тестування проводиться на невеликій групі до 80 осіб. Це здорові добровольці або пацієнти з певними захворюваннями. У цій фазі оцінюється безпечність препарату або запропонованої схеми лікування. Ці дослідження «відкриті»: інформація про препарати (дозування, схеми лікування), які отримують суб’єкти дослідження, доступна і лікарям, і пацієнтам.

На II фазі визначається ефективність препарату: тестування проводять також відкрито, на групі людей до 300 осіб з певними захворюваннями. У цій фазі може проводитися вибір схеми лікування, підбір дози досліджуваного препарату, оцінюються ризики застосування.

В Україні, як правило, клінічні дослідження ведуться вже на III фазі. Тобто лікування для 1000 унікальних пацієнтів з певними захворюваннями проводять тими препаратами, які вже довели свою ефективність в усьому світі, а зараз мають пройти перевірку в даній країні і в даний час.

Під час третьої фази дослідження учасники отримують досліджуваний препарат.

Після цієї фази препарат офіційно реєструють і дозволяють до продажу. На IV фазі препарати вивчаються після їх схвалення для розширення показань або реєстрації нової лікарської форми препарату, а також для отримання додаткових відомостей про безпечність препарату. На другий, третій або четверний фазі досліджень можуть вивчатися нові поєднання вже схвалених препаратів.

Що це означає для пацієнта?

Участь в подібних клінічних дослідженнях — це альтернативний та безкоштовний шанс отримати на 100% гарантовано якісне лікування раку. Для всіх інших пацієнтів цей препарат, швидше за все, буде залишатися дорогим протягом наступних 10 років.

Що це означає для заявників клінічних досліджень?

Можливість проведення якісних досліджень лікарських засобів з напрямком «Онкологія» на базі онкологічного центру TomoClinic.

клинические испытания

5 причин, чому наш центр готовий до проведення клінічних досліджень

Ми відповідаємо всім критеріям, які висуваються до дослідників, і готові стати одною з лікувальних установ, які залучаються до проведення клінічних досліджень. TomoClinic працює відповідно до Наказу МОЗ від 23.09.2009 № 690, а саме:

1. У медичного персоналу є достатня професійна підготовка та досвід лікування онкологічних пацієнтів.

2. У нас є успішний досвід проведення клінічних досліджень, ми знайомі з міжнародними вимогами належної клінічної практики і нормативно-правовими актами з проведення клінічних досліджень в Україні.

3. У ТомоКлінік є умови для зберігання лікарських засобів, необхідна база для надання екстреної медичної допомоги у разі виникнення ускладнень під час проведення клінічного дослідження.

4. В онкологічному центрі є приміщення, обладнання та витратні матеріали в обсязі, необхідному і достатньому для проведення досліджень, а також ведеться відповідна медична документація.

5. TomoClinic отримав міжнародне визнання та діючий сертифікат якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015 в області онкології, надання послуг радіотерапевтичного і радіохірургічного лікування, а також променевої діагностики. Компетентність лабораторії TomoClinic підтверджена тим фактом, що клініка регулярно бере участь у дослідженнях зовнішнього контролю оцінки якості в системі програм професійного тестування лабораторій і міжлабораторних порівняльних дослідженнях.

Наші цілі та плани

Онкологічний центр TomoClinic має намір анонсувати протоколи, згідно з якими будуть проходити клінічні дослідження в нашій клініці. Причому при необхідності сучасний лікувальний препарат буде застосовуватися в комплексі з променевою, таргетною, імунною або хіміотерапією.

Ми також плануємо активно популяризувати цей напрямок і детально інформувати пацієнтів щодо нюансів проведення клінічних досліджень. Кожен учасник досліджень підписує інформаційну угоду з клінікою і може задати будь-яке запитання своєму лікарю.

Співпраця з нами в клінічних дослідженнях — це гарантія безпеки та якості лікування раку, можливість працювати з кваліфікованим медперсоналом, високий рівень організації та проведення клінічних досліджень лікарських засобів.