Лікування

tomoclinic

Існує три основні методи лікування раку – хірургічне лікування, променева терапія і хіміотерапія. ПРОМЕНЕВА ТЕРАПІЯ – це метод лікування пухлинних захворювань за допомогою іонізуючого опромінення.

Онкологічний центр TomoClinic пропонує найсучасніше і ефективне лікування онкологічних захворювань методом променевої терапії, з мінімальним впливом на здоров’я людини, а головне – зі збереженням звичного темпу і якості життя. Томотерапія – золотий стандарт променевої терапії, який широко відомий за кордоном, але вперше доступний в Україні в ТомоКлінік.

Застосування променевої терапії показано більш ніж в 70% випадків лікування раку. Якість проведеного лікування залежить від обладнання, на якому воно проводиться, а також від передпроменевої підготовки.

Види променевої терапії раку

– Самостійна променева терапія
– Променева терапія в комбінації з операцією (до операції або після операції)
– Променева терапія в комбінації з хіміотерапією
– Променева терапія в комбінації з операцією і хіміотерапією

Кожен випадок онкологічного захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу у виборі лікування. Наші фахівці складуть найбільш результативний і атравматичний план лікування, який забезпечить не тільки ефективну боротьбу з онкологічним новоутворенням, а й повноцінне життя після лікування.

Томотерапія

Променева терапія

Лікування раку

Консиліум фахівців

Перший візит в УЦТ

Локалізації злоякісних пухлин

 


  1. Добрий день скажуть будьласка гнойний опухуль великого розміру на легенях це рак симптоми були такі кровохарканя рота кров’ю та оранжовосвітле віхаркуваня на три дні дають системи таблитки левопрон інфузий ніктатин


    1. Марино Сергіївно, доброго дня. Ставити діагноз “рак” лікар має лише після того, як пацієнт пройде три етапи діангостики: візуалізація, верифікація та стадіювання. Ставити діагноз лише по зовнішнім симптомам є некомпетентно. Тому радимо вам пройти діагностику, для цього подзвоніть по телефонах, вказаних на нашому сайті. Бажаємо здоров’я!


  2. Доброго дня!! підкажіть будь-ласка проводите ви лікування хіміотерапією за протоколом абраксан і гемцитабін (вторинна пухлина) за результатами КТ після 3 курсів Хіміотерапії


    1. Доброго вам дня, Олексію. Для з’ясування загальної вартості лікування потрібно з’ясувати, скільки сеансів потрібно пацієнту та яке навантаження має бути в кожному з них. Для цього проводиться міждисциплінарний консиліум лікарів, після чого сумма лікування буде більш чіткою. Звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті http://www.tomocenter.com.ua — і ми обов’язково допоможемо вам у вирішенні будь-яких питань!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.