Лікування

tomoclinic

Існує три основні методи лікування раку – хірургічне лікування, променева терапія і хіміотерапія. ПРОМЕНЕВА ТЕРАПІЯ – це метод лікування пухлинних захворювань за допомогою іонізуючого опромінення.

Онкологічний центр TomoClinic пропонує найсучасніше і ефективне лікування онкологічних захворювань методом променевої терапії, з мінімальним впливом на здоров’я людини, а головне – зі збереженням звичного темпу і якості життя. Томотерапія – золотий стандарт променевої терапії, який широко відомий за кордоном, але вперше доступний в Україні в ТомоКлінік.

Застосування променевої терапії показано більш ніж в 70% випадків лікування раку. Якість проведеного лікування залежить від обладнання, на якому воно проводиться, а також від передпроменевої підготовки.

Види променевої терапії раку

– Самостійна променева терапія
– Променева терапія в комбінації з операцією (до операції або після операції)
– Променева терапія в комбінації з хіміотерапією
– Променева терапія в комбінації з операцією і хіміотерапією

Кожен випадок онкологічного захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу у виборі лікування. Наші фахівці складуть найбільш результативний і атравматичний план лікування, який забезпечить не тільки ефективну боротьбу з онкологічним новоутворенням, а й повноцінне життя після лікування.

Томотерапія

Променева терапія

Лікування раку

Консиліум фахівців

Перший візит в УЦТ

Локалізації злоякісних пухлин

 


  1. Степанія, доброго дня! Наша клініка спеціалізується на променевій терапії останнього покоління, що скорочує шанси на повернення хвороби. Вашу ситуацію нам треба розглянути на попередній консультації та консиліумі, тому прохання до вас вислати нам медичну документацію на адресу info@tomocenter.com.ua та подзвонити по безкоштовних телефонних номерах, вказаних на головній сторінці нашого сайту — https://tomocenter.com.ua/ua/kontakty/


  1. Доброго дня. Простатит может стать причиной развития онкологического заболевания при наличии других сопутствующих факторов, однако не стоит беспокоиться, если вы регулярно проводите обследования у уролога и сдаете нужные анализы. Для уточнения вопросов на консультации нашего специалиста звоните по бесплатному телефону нашей клиники — https://tomocenter.com.ua/kontakty/


 1. Доброго вечора! Скажіть якщо виявили лімфому Ходжкіна , потрібна хіміотерапія ? Чи є ще інші методи лікування?


  1. Галина, доброго дня! Для лікування пацієнтів наша клініка використовує міжнародні протоколи, що застосовуються для терапії певних діагнозів. Хоча треба сказати, що кожна клінічна ситуація індивідуальна і треба розглядати кожний випадок хвороби окремо. В нашій клініці представлено багато видів лікування, включаючи імунну та таргетну терапію – найбільш сучасні й ефективні методики. Для вирішення вашого питання потрібна консультація лікаря та консиліум, для цього зателефонуйте нам по телефонах, вказаних на сайті – https://tomocenter.com.ua/ua/kontakty/ Будемо раді допомогти!


 2. Добрий день скажуть будьласка гнойний опухуль великого розміру на легенях це рак симптоми були такі кровохарканя рота кров’ю та оранжовосвітле віхаркуваня на три дні дають системи таблитки левопрон інфузий ніктатин


  1. Марино Сергіївно, доброго дня. Ставити діагноз “рак” лікар має лише після того, як пацієнт пройде три етапи діангостики: візуалізація, верифікація та стадіювання. Ставити діагноз лише по зовнішнім симптомам є некомпетентно. Тому радимо вам пройти діагностику, для цього подзвоніть по телефонах, вказаних на нашому сайті. Бажаємо здоров’я!


 3. Доброго дня!! підкажіть будь-ласка проводите ви лікування хіміотерапією за протоколом абраксан і гемцитабін (вторинна пухлина) за результатами КТ після 3 курсів Хіміотерапії


  1. Доброго вам дня, Олексію. Для з’ясування загальної вартості лікування потрібно з’ясувати, скільки сеансів потрібно пацієнту та яке навантаження має бути в кожному з них. Для цього проводиться міждисциплінарний консиліум лікарів, після чого сумма лікування буде більш чіткою. Звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті http://www.tomocenter.com.ua — і ми обов’язково допоможемо вам у вирішенні будь-яких питань!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.