Лікування раку

tomoclinic

Існує три основні методи лікування раку – хірургічне лікування, променева терапія і хіміотерапія. ПРОМЕНЕВА ТЕРАПІЯ – це метод лікування пухлинних захворювань за допомогою іонізуючого опромінення.

Онкологічний центр TomoClinic пропонує найсучасніше і ефективне лікування онкологічних захворювань методом променевої терапії, з мінімальним впливом на здоров’я людини, а головне – зі збереженням звичного темпу і якості життя. Томотерапія – золотий стандарт променевої терапії, який широко відомий за кордоном, але вперше доступний в Україні в ТомоКлінік.

Застосування променевої терапії показано більш ніж в 70% випадків лікування раку. Якість проведеного лікування залежить від обладнання, на якому воно проводиться, а також від передпроменевої підготовки.

Види променевої терапії раку

– Самостійна променева терапія
– Променева терапія в комбінації з операцією (до операції або після операції)
– Променева терапія в комбінації з хіміотерапією
– Променева терапія в комбінації з операцією і хіміотерапією

Кожен випадок онкологічного захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу у виборі лікування. Наші фахівці складуть найбільш результативний і атравматичний план лікування, який забезпечить не тільки ефективну боротьбу з онкологічним новоутворенням, а й повноцінне життя після лікування.

Томотерапія

Променева терапія

Лікування раку

Консиліум фахівців

Перший візит в УЦТ

Локалізації злоякісних пухлин

 


    1. Галина, доброго дня. К нам обращаются и пациенты в возрасте, но в нашей клинике предусмотрено всё, чтобы диагностика, лечение и проживание пациента находились в одной точке, чтобы эти процессы проходили в максимальном комфорте. Перед поездкой советуем вам обратиться к нам по горячему телефону 0 800 33 96 87 в любой день недели, чтобы получить ответы на все свои вопросы. Ждем звонка!


    1. Іван, доброго дня. В кожному окремому випадку вартість операції різна. Для цього вам терба звернутися до нас з медичною документацією, отримати консультацію онколога та хірурга, щоб з’ясувати всі деталі. Раді будемо допомогти вам у проведенні хірургічного втручання. Записатися можна за безкоштовним номером — 0 800 33 96 87. Контакт-центр працює кожного дня. Спитайте спеціалістів – і ми допоможемо.


    1. Рустам, доброго дня. Именно этому направлению наша клиника сейчас уделяет большое внимание. Лечение тех, которые подходит для наших научных программ, осуществляется за счет фармацевтических компаний и бесплатно для пациентов. Советуем узнать детальнее об этом на нашем канале Youtube https://www.youtube.com/watch?v=oYkytphHqgs&list=PLlvJRBKapMzzLqpTo3FYv8se0mTjDuURr и из наших статей — https://tomocenter.com.ua/ua/besplatnoe-lechenye/ Узнать все детали о клинических исследованиях в TomoClinic и бесплатном лечении рака можно по телефону 0800 33 16 76. Рады будем дать вам подробные ответы на вопросы!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.