Лікування раку

tomoclinic

Існує три основні методи лікування раку – хірургічне лікування, променева терапія і хіміотерапія. ПРОМЕНЕВА ТЕРАПІЯ – це метод лікування пухлинних захворювань за допомогою іонізуючого опромінення.

Онкологічний центр TomoClinic пропонує найсучасніше і ефективне лікування онкологічних захворювань методом променевої терапії, з мінімальним впливом на здоров’я людини, а головне – зі збереженням звичного темпу і якості життя. Томотерапія – золотий стандарт променевої терапії, який широко відомий за кордоном, але вперше доступний в Україні в ТомоКлінік.

Застосування променевої терапії показано більш ніж в 70% випадків лікування раку. Якість проведеного лікування залежить від обладнання, на якому воно проводиться, а також від передпроменевої підготовки.

Види променевої терапії раку

– Самостійна променева терапія
– Променева терапія в комбінації з операцією (до операції або після операції)
– Променева терапія в комбінації з хіміотерапією
– Променева терапія в комбінації з операцією і хіміотерапією

Кожен випадок онкологічного захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу у виборі лікування. Наші фахівці складуть найбільш результативний і атравматичний план лікування, який забезпечить не тільки ефективну боротьбу з онкологічним новоутворенням, а й повноцінне життя після лікування.

Томотерапія

Променева терапія

Лікування раку

Консиліум фахівців

Перший візит в УЦТ

Локалізації злоякісних пухлин

 


  1. Добрый день.Возможен ли точный диагноз в онкологии без наличия биопсии,только по цитологии?При отсутствии симптоматики.Мне по КТ и цитологии была установлена 4 стадия рака легких.И насколько информативна будет биопсия после 6 курсов ХТ?Спасибо.


    1. Ирина Вячеславовна, доброго дня. Без биопсии в онкологии нельзя поставить диагноз “рак”. Потому что для постановки точного диагноза нужно 3 этапа: визуализация, верификация, стадирование. Однако есть ситуации, когда биопсию провести нельзя (к примеру, для опухолей головы). Тогда врачи прибегают к другим методам диагностики. Для того, чтобы разобраться с вашим вопросом, нужна консультация онколога и консилиум — звоните по телефонам, указанным на нашем сайте — https://tomocenter.com.ua/kontakty/


  2. с ЛЕГКИМИ ПРОБЛЕМЫ. С КАЖДЫМ ДНЕМ ВСЕ ХУЖЕ.НА КТ ТОЛЬКО ПИШУТ МНОЖЕСТВЕННЫЕ ОЧАГИ, А РАКА НЕ СТАВЯТ. МОЖЕТ ЛИ ТАКОЕ БЫТЬ ЧТО НА КТ НЕ ВИДЯТ?


    1. Вита Васильевна, доброго дня. Диагноз “рак” можно поставить только после проведения всех диагностических процедур, включая биопсию. Именно она может дать четкость в этом вопросе. Множественные очаги в легких могут возникать при различных заболеваниях и это не обязательно рак. Советуем обратиться к специалистам для уточнения диагноза: телефон, указанный на сайте — https://tomocenter.com.ua/kontakty/

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.