Ультразвукове дослідження (УЗД)

УЗ-дослідження на апараті експертного класу TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum

TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum – флагман ультразвукових апаратів нової серії, що відрізняється високою ефективністю в клінічному використанні.

Унікальні базові технології даної системи забезпечують неперевершений рівень клінічної точності, продуктивності і простоти використання, що дозволяє проводити діагностику швидше і надійніше, ніж будь-коли раніше. В апараті є все для встановлення точного діагнозу: поглиблена візуалізація, кількісна оцінка і можливість проведення інтервенційних процедур.

Апарат відрізняється можливістю глибоко «розпізнавати» тканини, навіть у «найскладніших» пацієнтів. В результаті дослідження виходить зображення неперевершеної однорідності, на якому добре видно найдрібніші деталі межі структур або патологічних вогнищ. Це набагато підвищує цінність діагностики.

Можливості 3D/4D візуалізації дозволяють краще розуміти анатомічне співвідношення структур чи оцінити розповсюдження патологічних змін.

TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum має програмами поглиблених досліджень:

  • Acoustic Structure Quantification (ASQ) дозволяє в реальному часі оцінити кількісно і якісно гомогенність печінки;
  • Еластографія допомагає з високою точністю, чутливістю і відтворюваністю визначити локалізацію і дати оцінку новоутворень за еластичністю тканин;
  • MicroPurеTM унікальним чином візуалізує мікрокальцифікати (маркери процесу перетворення клітин і тканин молочних залоз і інших поверхневих органів в злоякісні).
  • Smart Fusion дозволяє зіставити ультразвукове зображення з даними КТ/МРТ для швидкого виявлення патології в реальному часі і повної оцінки анатомії об’єкта.

Основне клінічне застосування в онкології:

  • Раннє виявлення новоутворень в органах шлунково-кишкового тракту (печінкових протоках, кишечнику).
  • Виявлення новоутворень молочної залози (огляд дрібних протоків молочної залози).