Переваги діагностики

Точний діагноз — запорука вірного лікування

Успішне лікування захворювань безпосередньо залежить від якісної та достовірної діагностики. Тільки використання сучасних технологій і методів діагностики гарантує точний діагноз.

Ця проста істина особливо важлива в разі діагностики і лікування онкологічних захворювань. Виправити ситуацію після помилково встановленого діагнозу і початку неправильного лікування буде дуже складно або навіть неможливо.

Ми в TomoClinic в щоденній роботі спираємося на кращі світові стандарти онкологічної допомоги, які прийняті за основу в західній онкологічній практиці.

Діагностувати і лікувати рак повинен онколог

У більшості випадків початковий діагноз «рак» встановлює сімейний лікар або лікар вузької спеціальності. Але вони не онкологи. Правильний підхід при діагностиці раку — діагноз має встановлювати група фахівців в результаті проведення консиліуму.

Як правило, в консиліумі беруть участь лікар-онколог, онколог-хірург, хіміотерапевт, променевий терапевт (радіолог). Із залученням лікарів вузьких спеціальностей, лікаря-патоморфолога, лікуючого лікаря.

Вузька спеціалізація, досвід, експертний клас діагностичного обладнання, співпраця з кращими клінічними і патоморфологічними лабораторіями — ці фактори відіграють визначальну роль у вірності поставленого діагнозу. І, якщо знадобиться, в подальшому виборі успішної стратегії і тактики лікування.


Регулярні обстеження

Лікарями Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, онкологами європейських і американських професійних асоціацій рекомендовано регулярно проходити обстеження з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань різної локалізації.

Рекомендації онкологів однозначні на користь їх необхідності. Самі обстеження досить інформативні, щоб ви зберігали спокій до наступного обстеження або позапланової перевірки.

Попередні діагностичні дослідження ви можете зробити в тій клініці, до якої звикли. Завдяки багаторічним зусиллям лікарів-онкологів, сімейні лікарі, терапевти, гінекологи, рентгенологи і лікарі інших вузьких спеціальностей добре обізнані в самих ранніх симптомах раку різної локалізації.


Чому для встановлення найбільш точного діагнозу слід звернутися до TomoClinic?

Буде правильним сказати, що в TomoClinic ми інвестуємо в співробітників і обладнання експертного класу. Досвід, помножений на високу чутливість апаратури і детальну візуалізацію, означає найбільш точну оцінку і високу достовірність результатів.

Дослідження всіх органів і систем організму на КТ TOSHIBA AQUILION LB. Повна відсутність опромінення з МРТ TOSHIBA Vantage TITAN 1,5T. Якість візуалізації УЗД Aplio™ 500 Platinum мінімізує необхідність використання додаткових інструментів для точності діагностики — контрастних речовин та інвазивних методів (біопсії).


Проведення біопсії

Дивовижна точність і чутливість УЗД-апарату TOSHIBA Aplio™ 500 Platinum дозволяють мінімізувати випадки проведення болючої процедури біопсії. Але ми не можемо повністю виключити необхідність даної процедури.

У цьому випадку нам на допомогу приходять ті ж помічники: УЗ-апарат і комп’ютерний томограф. З їх допомогою лікар з максимальною точністю визначить місце для проведення інвазивної процедури.


Патоморфологія і лабораторна діагностика

Результати патоморфологічного обстеження особливо важливі для визначення точної стадії раку і наявності супутніх захворювань. Це єдино правильний варіант відповіді на питання «рак або не рак».
Ми співпрацюємо з провідними лабораторіями країни і за її межами. Під нашим контролем проводяться всі необхідні гістологічні та імуногістохімічні дослідження, а також клінічні та біохімічні аналізи. При необхідності ми також проведемо генетичний аналіз з метою визначення ризику виникнення конкретних онкологічних захворювань.    1. Кирилл, доброго дня. Спасибо за вопрос. В зависимости от показаний можно провести КТ или МРТ, при котором сканируется весь организм или какая-то его часть. Также для отслеживания различных видов рака проводят анализы крови на онкомаркеры. Лучший вариант может подсказать онколог, выслушав ваши жалобы. Созвонитесь с нашей клиникой и мы предоставим бесплатную консультацию — наша горячая линия 0 800 30-15-03. Рады оказать помощь!


    1. Юлия, благодарим за вопрос. Лечение онкологических заболеваний требует индивидуального подхода, также как их диагностирование. Точный диагноз – залог эффективного лечения. Вы можете обратиться к нашим специалистам любым удобным способом: к консультанту онлайн, заказать обратный звонок, отправить медицинскую документацию для бесплатной консультации, позвонить на горячую линию клиники.


    1. Существуют международные протоколы диагностики рак, соблюдение которых обеспечит точность диагноза, и как результат – эффективность лечения. Нужно понимать, при лечении рака последствия любого из выбранных методов лечения являются необратимыми, будь то хирургическое вмешательство, химиотерапия или лучевая терапия. Потому очень важно перед тем как начинать лечение убедиться, что оно будет наиболее результативным, врач должен убедить и объяснить почему это так, рассказав обо всех альтернативных вариантах. Существует три этапа диагностики, соблюдение которых гарантирует достоверный диагноз, без упущения важных деталей. Это визуализация, верификация и стадирование. О них вы можете детальней узнать у своего лечащего врача.


    1. В нашей клинике диагностика и лечение рака проводится согласно международным протоколам лечения, который служат своего рода наиболее результативным и точным “планом действий” для врача в той или иной ситуации. Протоколы предполагают проведение диагностических исследований в 3 этапа: визуализация, верификация, стадирование. Опухоль визуализируется с помощью современного оборудования, потом проводится верификация опухоли с помощью биопсии (определяется доброкачественная она или все же злокачественная), и потом проводится определение распространенности патологического процеса в организме человека – стадирование. Без проведения этих этапов врач не имеет права утверждать о наличии рака.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.