TomoClinic: що допомагає нам скоротити ризики для пацієнта при променевій терапії

лучевая терапия

Зрозуміло, ви іноді чули про випадки, коли пацієнта «переопромінили». Однак подібні ситуації вірогідніше за все відбуваються, коли мова йде про лікування на застарілій апаратурі. Без дотримання міжнародних протоколів. Без застосування плану лікування спочатку на прототипі, а вже потім — на пацієнті. Без оконтурювання життєво важливих органів.

В принципі, будь-яку лікувальну процедуру можна провести за всіма канонами і згідно з приписами, дотримуючись індивідуального підходу і принципів персоніфікованої медицини. Але можна провести її, дбаючи не лише про результат, а й про збереження максимальної якості життя пацієнта, скоротивши ризики.

Фахівці онкологічного центру TomoClinic відповідально ставляться до роботи, дбайливо — до життя та здоров’я кожного пацієнта. Адже наше завдання як професіоналів — не тільки перемогти рак, але і подбати про подальше життя людини. Що ми маємо на увазі?

Давайте поміркуємо, що б дало лікування раку на неякісному апараті, без толерантного дозування для здорових органів/тканин, в разі неточного опромінення пухлини або недотримання міжнародних протоколів лікування:

 • Малий таз: ураження слизових оболонок, репродуктивних органів, жовчного міхура, товстого кишківника; неможливість відновити його анатомічне проходження, рубцеві зміни, життя зі стомою
 • ЛОР-органи: втрата органу, неможливість нормально приймати їжу, говорити, бачити, дихати
 • Грудна (молочна) залоза, особливо зліва: висока ймовірність інфаркту через передозування опромінення на коронарну артерію
 • Легені: можливі некрози, фібрози, пневмофібрози, склерози, небезпека подальшого переродження відмерлих тканин на нове онкологічне захворювання

Хто в здоровому глузді бажає допустити у себе подібні «побічні ефекти» лікування раку?

Ось чому головними принципами лікування в TomoClinic залишаються:

 1. Точність опромінення при лікуванні раку за допомогою променевої терапії, яка багато в чому захищає від повторного повернення хвороби.
 2. Відмова від застарілого обладнання (як це вже роблять розвинуті країни) і вибір на користь якості: лінійні прискорювачі Tomo HD і Elekta, встановлені в нашій клініці, вважаються одними з кращих в світі для лікування раку за допомогою променевої терапії.
 3. Дотримання правильних дозувань: грамотний розподіл опромінення на пухлину і сусідні здорові тканини/органи завдяки оконтурюванню і застосуванню лікувального плану спочатку на прототипі, а потім на пацієнті.
 4. Лікування за міжнародними протоколами.
 5. Дотримання певних часових проміжків між сеансами і курсами для ефективності лікування.
 6. Перетворення неоперабельних випадків в операбельні.
 7. Боротьба з хворобою за допомогою органозберігаючих операцій.
 8. Лікування онкологічних захворювань і збереження високої якості життя після нього (скоротивши ризики для організму, без стоми, зберігши орган і перемігши рак).
 9. Відстеження ймовірних побічних явищ і наслідків, ведення пацієнта навіть після завершення лікування.

Прийміть відповідальне рішення, розуміючи, що вас чекає і що може чекати. Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам. Дзвоніть за телефонами, вказаними на нашому сайті, щоб лікування раку пройшло з високим результатом і на високому рівні — https://tomocenter.com.ua/ua/kontakty/

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

КТ МРТ Рак гортани-статьи Рак легких-статьи Рак молочной железы-статьи Рак простаты-статьи Рак прямой кишки-статьи Рак тела матки-статьи Рак шейки матки-статьи Рак языка-статьи УЗИ Украинский Центр Томотерапии биопсия боль депрессия диагностика диагностика рака заболевания здоровье лечение лечение рака лечения рака лучевая терапия (радиотерапия) мастопатия медицинский туризм меланома метастазирование метастазы при раке мифы о раке настроение и здоровье онкологічний центр TomoClinic онкопсихолог онкоскрининг опухоль особенности организма ответственность питание предрасположенность к раку профилактика заболеваний профилактика рака психология психоонкология психосоматика рак рак груди рак кожи рак матки рак простаты рак прямой кишки рак яичников рентген референс (второе мнение) своевременная диагностика симптомы рака современная медицина современный подход сохранить качество жизни специалисты УЦТ стресс технологии томотерапия туннельный синдром фахівці TomoClinic флюорография химиотерапия экспертиза