Чому команда TomoClinic – унікальні в Україні фахівці?

Зараз пацієнт вільний самостійно вибирати методики, плани і технології для найбільш ефективного лікування, але в 99% люди просто хочуть знайти «свого лікаря».

Лікаря, якого можна буде довіритися, який пройде разом з пацієнтом цей складний шлях від постановки точного діагнозу, до вибору і застосування успішного підходу в лікуванні.

«Якими б не були шедеври сучасної медицини, її технічні можливості, людина завжди буде чекати і вірити лікаря, який зуміє вислухати, схвалити, проявити співчуття»

Антуан де Сент-Екзюпері

«Лекарством, которым чаще всего пользуются в повседневной врачебной практике, является сам врач»

Микаэл Балинт

Навіть найсучасніше обладнання, кращих світових фірм – це всього лише обладнання. Обладнанням керують люди, і план лікування теж від частини розробляється людьми. Не дивлячись на те, що в процесі діагностики, планування та лікування задіюється безліч технологічних рішень, все одно кінцевий результат буде залежати тільки від професіоналізму лікарів і від того, наскільки вони вміють користуватися доступними їм «інструментами».

Главный врач УЦТ

Нами була проведена дуже велика робота, і на сьогоднішній день наш колектив складається з кращих професіоналів з багатьох областей України. У Центрі працюють фахівці з Вінниці, Харкова, Львова, Рівного, Сум та інших областей, і тільки 2 людини з самого Кіровограда. Це не просто люди, які шукали роботу, це самовіддані фанати своєї справи, які приїхали до нас не дивлячись на всі труднощі і обставини. Вони заявили не тільки про своє бажання професійного росту та розвитку, вони змінили свою відбулася життям і кар’єру, щоб слідувати за своїми амбіціями фахівця.

команда УЦТ

Ми співпрацюємо з лікарями з усієї України. До нас привозять своїх пацієнтів, приїжджають самі, щоб подивитися, набратися нових знань, ми з радістю ділимося своїм досвідом і вже отриманими навичками від зарубіжних колег. Ми віримо, що в недалекому майбутньому технології, з якими вже давно працюють за кордоном, стануть відкриті і доступні і в Україні. Чим більше буде підготовлений фахівець, тим в більшому виграші буде пацієнт. Ми готові і відкриті до здорової конкуренції, щоб це було чесно, як це відбувається в усьому світі. Це стимулює лікарів до розвитку, а пацієнт може сам вибирати де йому буде комфортніше, де йому більше подобається, але якість має бути у всіх бути однаково високу.

медицинские физики УЦТ

В онкологічному центрі TomoClinic поки що єдина в Україні радіотерапевтична система томотерапіі TomoTherapy®HD. Це один із сучасних, точних, атравматичногоінструментів і ефективних способів боротьби з раком, і хотілося зробити його доступним і для жителів своєї країни. Але ми не заявляємо, що це панацея у всіх випадках онкологічних утворень. У нашому Центрі ми проводимо безкоштовні консультації, і можемо просто висловити свою кваліфіковане думку, а рішення про подальше лікування буде приймати, безсумнівно, сам пацієнт. У нас в Україні є й інші методи лікування, і в кожному конкретному випадку для пацієнта може бути більш показана інша методика, про що ми і повідомляємо. Головне – забезпечити пацієнта усіма необхідними знаннями та розумінням можливих методик лікування, і краще якщо це будуть думки різних фахівців.

приемная УЦТ

На сьогодні, наш Центр – швидше великий інвестиційний ризик, ніж бізнес, але разом з нашою державою ми хочемо дивитися на 3-5 років вперед. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечувати певний соціальний пакет для нашої команди, участь в кращих зарубіжних навчальних спеціалізованих заходах, і вони з кожним днем ​​все більше накопичують знання та досвід, який також мають можливість черпати у наших клінік-партнерів. Це польські клініки, відома берлінська клініка «Шаріте», знаменита «Університетська клініка міста Хайдельберг» та інші.

Ми активно користуємося консультаціями зарубіжних колег, у яких вже є величезний досвід роботи з технологіями які в нашій країні в новинку. Команда зростає і розвивається кожен день, і це головний аспект успішності лікування на світовому рівні. Наш основний принцип – «Точна діагностика, якісне лікування і успішний результат», і ми прагнемо не просто до результативності, лікування також направлено на збереження якості життя і колишнього способу життя, що на сьогодні враховується далеко не всіма лікарями нашої країни.

КТ МРТ Рак гортани-статьи Рак легких-статьи Рак молочной железы-статьи Рак простаты-статьи Рак прямой кишки-статьи Рак тела матки-статьи Рак шейки матки-статьи Рак языка-статьи УЗИ Украинский Центр Томотерапии биопсия боль депрессия диагностика диагностика рака заболевания здоровье лечение лечение рака лечения рака лучевая терапия (радиотерапия) мастопатия медицинский туризм меланома метастазирование метастазы при раке мифы о раке настроение и здоровье онкологічний центр TomoClinic онкопсихолог онкоскрининг опухоль особенности организма ответственность питание предрасположенность к раку профилактика заболеваний профилактика рака психология психоонкология психосоматика рак рак груди рак кожи рак матки рак простаты рак прямой кишки рак яичников рентген референс (второе мнение) своевременная диагностика симптомы рака современная медицина современный подход сохранить качество жизни специалисты УЦТ стресс технологии томотерапия туннельный синдром фахівці TomoClinic флюорография химиотерапия экспертиза