Наскільки ефективне лікування раку простати методом томотерапії

томотерапия рак простаты

Передміхурова залоза надзвичайно чутлива до радіоактивного опромінення, тому з появою установки променевої терапії з модульованої інтенсивністю (IMRT) – Томотерапіі, радіотерапія висунулася вперед як основний метод лікування раку простати.

Томотерапія здатна не просто повернути пацієнта до життя. Томотерапія здатна повернути чоловіка до безрецидивной і повноцінного життя. Після курсу Томотерапіі неможливо зіткнутися з такими побічними ефектами лікування як еректильна дисфункція (імпотенція) або нетримання сечі, як це часто буває після операцій.

Успішність лікування раку простати безпосередньо залежить від правильно обраної дози опромінення. Тому вже на етапі планування лікування потрібно розглядати ймовірні сценарії розвитку подій. Повторне опромінення рідко кому буває показано, тому шанс вилікувати рак простати за допомогою Томотерапіі зі щадним впливом на весь організм потрібно використовувати максимально.

prostate-cancer-depiction copy.jpg

Висока доза опромінення злоякісної пухлини простати дуже серйозно цей шанс підвищує. Однак збільшити інтенсивність опромінення в традиційних методиках, можливості немає. Будь-яка людина дихає, і як би він не старався бути нерухомим, вдих і видих призводять до зміщення новоутворення, підбиваючи під опромінення не тільки злоякісні клітини, але і здорові. Тому навіть невисокі дози опромінення іноді призводять до ускладнень. Потрібно чітко розуміти, що стандартні методи радіотерапії раку простати є менш ефективними, ніж Томотерапія, а ризик небажаних наслідків за собою тягнуть набагато більший. Томотерапія всі ці питання знімає завдяки можливості регулювання дози опромінення і надточних попаданню променів в злоякісну мета.

Через 10 років у пацієнтів, які пройшли радіотерапію з високою інтенсивністю опромінення в 76-80 Грей, рецидиви трапляються незрівнянно рідше, ніж у тих, хто проходив лікування з меншою інтенсивністю опромінення в 70 Грей.

Так що якщо сьогодні у вас на руках неприємний діагноз – рак простати, не впадайте в ступор. Так, ще недавно це звучало б як вирок до тривалої гормональної терапії з її можливими наслідками – імпотенцією, зростанням грудних залоз, ожирінням, проблемами з серцем, або хіміотерапію, або хірургічне втручання. Але Томотерапія дійсно дає шанс перемогти захворювання і при цьому зберегти колишній темп і якість життя.

КТ МРТ Рак гортани-статьи Рак легких-статьи Рак молочной железы-статьи Рак простаты-статьи Рак прямой кишки-статьи Рак тела матки-статьи Рак шейки матки-статьи Рак языка-статьи УЗИ Украинский Центр Томотерапии биопсия боль депрессия диагностика диагностика рака заболевания здоровье лечение лечение рака лечения рака лучевая терапия (радиотерапия) мастопатия медицинский туризм меланома метастазирование метастазы при раке мифы о раке настроение и здоровье онкологічний центр TomoClinic онкопсихолог онкоскрининг опухоль особенности организма ответственность питание предрасположенность к раку профилактика заболеваний профилактика рака психология психоонкология психосоматика рак рак груди рак кожи рак матки рак простаты рак прямой кишки рак яичников рентген референс (второе мнение) своевременная диагностика симптомы рака современная медицина современный подход сохранить качество жизни специалисты УЦТ стресс технологии томотерапия туннельный синдром фахівці TomoClinic флюорография химиотерапия экспертиза