Інформованість про можливості сучасної медицини – запорука якості життя і лікування

технологии лечения рака

У багатьох випадках, в неякісному і безуспішному лікуванні, або навіть лікуванні з подальшими важкими наслідками, винен і лікар, і пацієнт. Ніколи не потрібно перекладати відповідальність за своє здоров’я і життя тільки на лікаря.

Спеціаліст по деяким суб’єктивним або об’єктивних причин може не володіти достатнім рівнем знань і досвідом, щоб надати пацієнту дійсно кращі варіанти лікування. Останнім часом усвідомленість людей, у яких діагностували серйозні захворювання, зростає. Перш ніж приступити до лікування, пацієнти дійсно хочуть володіти інформацією про доступні методи, про які лікар не завжди скаже або навіть не завжди знає.

Розповідає генеральний директор сучасного медичного центру «Український Центр Томотерапіі» Володимир Михайлович Ященко:

На сьогоднішній день ситуація складається так, що пацієнти змушені самостійно шукати інформацію про доступні методи лікування. Українська медицина, і самі лікарі, на жаль, не володіють достатньою інформацією про сучасні методи лікування, які вже доступні в Україні. Іноді, доктора більше знають про методиках і технологіях лікування за кордоном, але не знають що є тут, в Україні.

У своєму Центрі ми беремо на лікування тільки тих пацієнтів, у випадках яких ми впевнені, що будемо ефективні в лікуванні. Наш метод – один з інструментів. У лікуванні будь-якого захворювання повинна працювати ціла команда фахівців. Якщо брати до уваги онкологічні захворювання, то ми обов’язково працюємо в союзі з тим хірургом, який вперше або виявив патологічне новоутворення або оперував, з хіміотерапевтів, якщо таке лікування проводилося. Пролікувавши і зробивши свою частину роботи в ланцюжку терапевтичних заходів, спрямованих на усунення онкологічного захворювання, пацієнт повертається в свій регіон, до свого лікаря, щоб там спостерігатися і продовжувати лікування, якщо залишається така необхідність.

Онкологія є одним з найскладніших секторів медицини. І тому дуже важливо забезпечити лікарів сучасними «інструментами» для ефективної роботи, і надати усвідомлений підхід і вибір методик діагностики та лікування самим пацієнтам. Цей вибір відобразиться не тільки на результативності та якості лікування захворювання, але і на подальшому житті, як життя пацієнта і його близьких, так як в процесі лікування онкологічних захворювань тим або іншим чином бере участь вся сім’я.

У нас в країні, на жаль, прийняті тільки стандарти 5-річної виживаності, хоча в світі вже давно прийнято 10-ти і 15-річні терміни виживання. Перед нами ще довгий шлях до досягнення світового рівня якості наданого лікування в Україні, але фундамент вже закладений, і кажучи про команду «Українського Центру Томотерапіі» я впевнений, що такі фахівці – запорука якісно нового рівня медицини, підходу до лікування, відносини до пацієнта і звичайно ж результативності лікування!

 

КТ МРТ Рак гортани-статьи Рак легких-статьи Рак молочной железы-статьи Рак простаты-статьи Рак прямой кишки-статьи Рак тела матки-статьи Рак шейки матки-статьи Рак языка-статьи УЗИ Украинский Центр Томотерапии биопсия боль депрессия диагностика диагностика рака заболевания здоровье лечение лечение рака лечения рака лучевая терапия (радиотерапия) мастопатия медицинский туризм меланома метастазирование метастазы при раке мифы о раке настроение и здоровье онкологічний центр TomoClinic онкопсихолог онкоскрининг опухоль особенности организма ответственность питание предрасположенность к раку профилактика заболеваний профилактика рака психология психоонкология психосоматика рак рак груди рак кожи рак матки рак простаты рак прямой кишки рак яичников рентген референс (второе мнение) своевременная диагностика симптомы рака современная медицина современный подход сохранить качество жизни специалисты УЦТ стресс технологии томотерапия туннельный синдром фахівці TomoClinic флюорография химиотерапия экспертиза