Поширені питання

Це метод дистанційної променевої терапії, її «золотий» стандарт. У томотерапіі поєднуються передова технологія формування пучка випромінювання і щоденний контроль стану пацієнта і мішені (пухлини) з комп’ютерних зображень. Лише деякі особливості і переваги томотерапії:

 1. Правильний розподіл дози в мішені і висока точність опромінення.
 2. Щоденний візуальний контроль положення пацієнта.
 3. Надійний захист від опромінення здорових органів і тканин.
 4. Можливість одночасного опромінення кількох мішеней, в тому числі з різними дозовими навантаженнями для різних мішеней.
 5. Доза накопичується саме в пухлині, зменшуючи ризик короткострокових і довгострокових побічних ефектів.

Більше про революційні рисах томотерапіі можна прочитати в розділі «Томотерапія».

Український Центр Томотерапії – вузькоспеціалізований центр лікування раку. Наша основна спеціалізація – променева терапія. Опромінення показано більш ніж 60% онкологічних пацієнтів на різних стадіях лікування. Але опромінити можна по-різному.

Центр має в своєму розпорядженні два новітні апаратні комплекси для проведення сеансів радіотерапії – Elekta Synergy® і TomoTherapy® HD,
єдиний в Україні. Про переваги Центру докладніше написано тут.
Наша променева терапія потрапляє точно в ціль, і захищає здорові органи і тканини. Контроль якості лікування безпрецедентний для України. За допомогою систем управління ми здатні зробити поправку на дихання пацієнта під час сеансу опромінення, щоб промінь не відхилявся від мети. Що це означає для пацієнта? – Результативне лікування з мінімумом ускладнень і з збереженням якості життя.

Лікарі УЦТ проводять консультації з іноземними колегами на постійній основі. Зарубіжні фахівці навчали і продовжують навчати лікарів і медичних інженерів, перебуваючи безпосередньо в Центрі. В тому числі, беручи участь в плануванні програм опромінення наших пацієнтів. В особливо складних випадках ми маємо можливість проводити дистанційні консультації з закордонними колегами.

Так, як мінімум за кілька днів, повідомивши нам зручну дату і час візиту.
Ви можете записатися на першу консультацію будь-яким зручним для Вас способом:

 1. За телефоном:
  • 0 (800) 30-15-03 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні)
  • (0522) 30-15-03 для дзвінків по Україні або з-за кордону
  • моб.: +38 (098) 860 09 90
 2. Електронною поштою: info@tomocenter.com.ua
 3. Тут, на сайті, заповнивши форму.

Ні, ми не вимагаємо направлення від Вашого лікаря. Ви можете записатися на діагностику або консультацію лікаря самостійно. Бажано мати при собі медичну документацію.

На сторінках сайту Ви зможете докладніше дізнатися про те, як стати нашим пацієнтом, записатися на прийом до лікаря або проконсультуватися дистанційно по документам.

Так. В “Українському Центрі Томотерапії” можна проходити сеанси опромінення, будучи пацієнтом іншого медичного закладу. Так як онкологічне лікування, як правило, комплексне, ми будемо раді співпраці з Вашим лікуючим лікарем щоб краще розуміти всю історію і план Вашого лікування.

Так, ми можемо провести заочну попередню консультацію за медичними документами. Така консультація проводиться безкоштовно. Мета віддаленої консультації – надати «другу думку» і визначити можливість надання онкологічної допомоги на базі УЦТ.

Ви можете відправити нам на електронну адресу info@tomocenter.com.ua медичну документацію пацієнта, із зазначенням причини звернення, що включає:

 1. Результати діагностичних досліджень з передачею зображення, таких як: КТ, ПЕТ-КТ, МРТ, УЗД, рентген, остеосцинтіграфія, ангіографія, а також ендоскопія (гастро-, колоно- і бронхоскопія) за останні півроку.
 2. Результати лабораторних аналізів за останні півроку.
 3. Результати гістологічних аналізів із зазначенням дати взяття матеріалу.
 4. Виписки, висновки Вашого лікаря.
 5. Відповіді на наступні питання:
  • чи є поставлений діагноз або присутні симптоми?
  • яке лікування і коли проводилося з приводу зазначеного діагнозу/зазначених симптомів?
  • які ліки приймаються зараз і приймалися раніше з даного діагнозу або симптомів?
  • чи є додаткові супутні діагнози?
  • який нинішній стан (пересувається самостійно/пересувається зі сторонньою допомогою/лежачий/інший стан)
  • будь-яка додаткова інформація, яку Ви хотіли б нам повідомити.

Найбільш повні відповіді на поставлені запитання допоможуть нам краще оцінити стан пацієнта і запропонувати якісну онкологічну допомогу при необхідності.
Важливо: при відправці документації, будь ласка, переконайтеся, що сумарний обсяг файлів не перевищує 50 мб. Будь ласка, перед відправкою заархівуйте файли в форматі «rar».

Ми знаходимося в Кіровограді, на території Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.
Дістатися до нас можна поїздом до станції Кіровоград або поїздом «Інтерсіті» до станції Знам’янка, яка знаходиться в 40 км від Кіровограда.
На Ваше прохання і за попереднім погодженням за кілька днів до візиту ми організуємо трансфер з Знам’янки або Кіровограда і назад.
А також надамо додатковий сервіс для Вашого комфортного перебування:

 • бронювання номера і організація розміщення в готелі «Reikartz-Кіровоград» зі знижкою 15%.
 • організація медичного транспорту.
 • забезпечення медсестринського догляду.
 • бронювання ж/д і автобусних квитків.

Так, ми приймаємо пацієнтів зі всієї країни, а також з-за кордону.

Так, уже зараз ми діагностуємо дітей з підозрою на онкологічне захворювання з метою підтвердити або спростувати діагноз «рак».
Важливо відзначити, що дітей Кіровоградської області ми діагностуємо і плануємо лікувати безкоштовно. Це наш соціальний внесок в справу боротьби з високою онкологічною захворюваністю в Кіровоградському регіоні, де зареєстровані одні з найвищих показників захворюваності та смертності від онкологічних захворювань в Україні.

Безумовно. Якщо стан пацієнта вимагає постійного знаходження в стаціонарі, ми забезпечимо комфортні умови перебування в наших окремих палатах, які знаходяться в стаціонарі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. А також забезпечимо медсестринський догляд.