Ми боремося з раком

Успішна боротьба з раком — це непростий процес, в якому задіяні не тільки пацієнт і лікар. В ньому бере участь все оточення пацієнта, його рідні та близькі. Часто, коли людина бореться із захворюванням, багато фахівців ставлять на другий план емоційний стан пацієнта і не приділяють достатньо уваги бесідам, які допоможуть значно поліпшити настрій: він відіграє важливу роль в успішній боротьбі із захворюванням.

Фахівці TomoClinic одним з основних пріоритетів для результативності лікування ставлять для себе максимально просто і зрозуміло: пояснити пацієнтові, з чим він має справу, які заходи і для чого будуть вживатися на шляху боротьби з його захворюванням.

Саме тому в складі команди лікарів TomoClinic працює психолог. Психолог центру проводить роботу не тільки з пацієнтами, але і з їх родичами, щоб допомогти впоратися з шоком, безвихідністю і іншими емоціями, які супроводжують діагноз «рак».

У цьому розділі зібрана найбільш корисна і необхідна інформація для пацієнта і його близьких. Рак — це важкий етап у житті, який ми пройдемо разом з вами.

Перелік можливих реакцій органів після променевої терапії

Сучасна променева терапія, і відповідно її наслідки, значно відрізняються від зразків попередніх поколінь. Удосконалилися не тільки самі апарати, але і методи доставки дози опромінення до мішені (пухлини).

Емоційний стан та особливості догляду після променевого лікування

Майже всі пацієнти, які лікуються від раку, відчувають в тій чи іншій мірі емоційне напруження. Найчастіше спостерігаються відчуття депресії, страху, туги, самотності, іноді агресії. З поліпшенням загального …Читати далі

Інтимне життя і контрацепція під час лікування раку

Після виявлення онкологічного захворювання людина більше ніж будь-коли потребує близькості і підтримки коханої людини. Однак боротьба з хворобою забирає практично весь час, на інтимне життя залишається …Читати далі